Kıbrıs Turu

BÜYÜK DÜNYA’YI KEŞFEDİN!

Tura Genel Bakış

1.GÜN
Kıbrıs
Sevgili Misafirlerimiz Cuma günü 16.00 Emek Celal Doğan parkında buluşma. Gaziantep Havalimanına hareket. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 18.25 uçuşu ile Kıbrıs Ercan Havalimanına uçuş. 19.25 de Ercan Havalimanında bizleri bekleyen aracımızla otelimize transfer. Otelde odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN
Kıbrıs
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Boğaz şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşil hat ve Büyük Han(panoramik), Saint Barnabas Kilisesi, Kapalı Maraş Bölgesi(panoramik), Lala Mustafa Paşa Cami, Namık Kemal Zindanı, sonrasında Mağosa Merkez’de serbest zaman ve sonrasında Girne, Girne Kalesi gezilerimizi bitirip otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3.GÜN
Kıbrıs
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında eşyalarımızla otelimizden ayrılıyoruz. Bella Pais, Karaoğlanoğlu Şehitliği(panoramik)Mavi Köşk gezisi ardından Havalimanı’na hareket ediyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 17.00 uçuşı ile Gaziantep’e uçuş. 18.00 Gaziantep havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Emek Celal Doğan transferimizin ardından turumuzun sonu.

Kuzey Kıbrıs bozulmamış doğal güzellikleri, dost canlısı insanları, tertemiz ve bozulmamış muhteşem doğası, neredeyse tüm yıl boyunca güneşle yıkanan kilometrelerce uzunluğundaki kıyı şeridi; altın kumsalları ve 9000 yıllık görkemli tarihi ile Akdeniz’de cennet bir adadır. Gotik kiliseler ile bir arada bulunan Beşparmak Dağları’na hakim haçlı kaleleri, tapınak kalıntıları ile İngiliz kolonyal mimari örnekleri tarihin fantastik bir karışımı olarak karşınıza çıkar. Ada, yüzyıllar boyunca üzerinde kurulan değişik uygarlıkların bıraktığı zengin bir tarihi ve mimari mirasa sahiptir.

Kuzey Kıbrıs'ı en keyifli şekilde tanıyabileceğiniz 3 günlük tur programımızın akışını aşağıda görüntüleyebilirsiniz...

 

TUR PROGRAMINA DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri
 • Kıbrıs otel ve havalimanı transferleri
 • Gaziantep havalimanı transferleri
 • 2 Gece 5 Yıldızlı Otelde Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
 • 2 Akşam Yemeği (Otelde. Meşrubatlar extra)
 • 2 Gün Kıbrıs gezisi
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Türsab Seyahat Sigortası

TUR PROGRAMINA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Programda belirtilmeyen tüm yemekler
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze ören yeri giriş ücretleri
 1. Gezeceğimiz Müzelerin Giriş Ücretleri: St Barnabas; 4 tl / Mavi Köşk; 5 tl / Girne Kalesi; 7 tl
 2. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 3. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan 1 çocuk için geçerlidir.
 4. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 5. Turlarda ön kayıt bulunmamaktadır. Kesin rezevasyon için ödemenin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
 6. İsimler henüz belli olmadığı için anlaşmalı koltuklardan yararlanamıyoruz. Bayramdan sonra özel grup fiyatı gelecek ve fiyatımızı sabitleştireceğiz. Eğer Pegasustan yüksek fiyat gelirse Bu turumuzu Atlasjet havayolları ile gerçekleştirebiliriz. Fiyatta herhangi bir değişme olmayacaktır. Bu şekilde satışını yapabiliriz.

BU TUR İÇİN
TEKLİF İSTEYİN